Úvodná stránka » Úvodná stránka

lepidlá a tmely EMFI

Založená v roku 1965, špecializovaná na výrobu tmelov a polyuretánov, v súčasnosti aj hybridných MS polymérov. Od roku 2009 je súčasťou skupiny 3M, vo výrobe a obchodnej činnosti naďalej pod značkou EMFI .

Výber najpoužívanejších tmelov a lepidiel EMFI - pre priemysel

má veľmi dobrú priľnavosť na takmer všetky stavebné povrchy. V reakcii so vzdušnou vlhkosťou vytvorí trvalú a elastickú tesniacu hmotu . Tvrdosť ( Shore A : 20 )emfimastic PU 25
má veľmi dobrú priľnavosť na takmer všetky stavebné povrchy. V reakcii so vzdušnou vlhkosťou vytvorí trvalú a elastickú tesniacu hmotu. Tvrdosť ( Shore A : 40 )

Emfimastic PU40

jednozložkový polyuretánový tmel s krátkou dobou vytvrdzovania. Má veľmi dobrú priľnavosť na takmer všetky bežné materiály.

Emfimastic PU50

 
je určený na spájanie, tmelenie a tesnenie väčšiny materiálov v stavebníctve i priemysle. Vhodný najmä na pružné vyplňovanie a tesnenie horizontálnych dilatačných škár.

 pu40samonivelační

je jednozložkový trvalo pružný lepiaci tmel na báze polyuretánu tuhnúci vzdušnou vlhkosťou alebo vlhkosťou obsiahnutou v lepenom materiáli.

Emficol Vérine

jednozložkový trvalo pružný lepiaci tmel na báze hybridných polymérov. Pevnostné pružné lepenie a tmelenie materiálov ako sú kovy, polyester, sklo, keramika, drevo, betón, lakované povrchy.

emfimastic h60

   
jednozložkové expanzné lepidlo tuhnúce vzdušnou vlhkosťou. Hlavná oblasť použitia je výroba sendvičových panelov pre karavany, technické podlahy, interiérové priečky a výplne, izolačné panely, obvodové a konštrukčné stavebné panely .

50132b

Rýchloschnúce jednozložkové polyuretánové lepidlo na lepenie všetkých bežných stavebných materiálov vrátane polystyrénu.

3100